پرستار کودک مراقب نگهدار

ما از کودکان شما پرستاری میکنیم

پرستار کودک مراقب نگهدار

 اگر قصد استخدام پرستار کودک در منزل را دارید ممکن است پس از جست و جوی فراوان هنوز موفق نشده باشید. مصاحبه های خوبی داشته اید، رزومه پرستار کودک را دیده اید، اما نمی دانید کدام یک،  پرستار کودک مناسب برای فرزند شماست؟! پرستار کودک مراقب نگهدار

 

ما به شما راهنمایی میکنیم تا بتوانید بهترین انتخاب در این زمینه را داشته باشید

 

در ادامه با ما همراه باشید

"پرستار برای کودک", "پرستار در منزل", "پرستار کودک", "پرستار کودک", "پرستاري در منزل", "پرستاری از کودک", "پرستاری کودک", "تعرفه پرستار کودک", "خدمات پرستاری کودک", "شرکت خدمات پرستاری", "قیمت پرستار کودک", "مراقبت از کودک", "مراقبت از کودک", "نگهدار کودک", "نگهداري کودک", "نگهداری کودک", "هزینه پرستار کودک", [پرستار برای کودک], [پرستار در منزل], [پرستار کودک], [پرستار کودک], [پرستاري در منزل], [پرستاری از کودک], [پرستاری کودک], [تعرفه پرستار کودک], [خدمات پرستاری کودک], [شرکت خدمات پرستاری], [قیمت پرستار کودک], [مراقبت از کودک], [مراقبت از کودک], [نگهدار کودک], [نگهداري کودک], [نگهداری کودک], [هزینه پرستار کودک], پرستار از کودک در منزل, پرستار برای کودک, پرستار برای کودک, پرستار در منزل, پرستار در منزل تهران کودک, پرستار کودک, پرستار کودک پردیس, پرستار کودک تهران, پرستار کودک در منزل, پرستار کودک در منزل تهران, پرستار کودک کرج, پرستار کودک لواسان, پرستار کودک, پرستاري در منزل, پرستاری از کودک, پرستاری از کودک در منزل, پرستاری از کودک, پرستاری کودک, پرستاری کودک در منزل, پرستاری کودک در منزل تهران, تعرفه پرستار کودک, خدمات پرستاری در منزل کرج, خدمات پرستاری کودک, دفتر خدمات نگهداری از کودک در منزل, شرکت خدمات پرستاری, شرکت نگهداری از کودک, شماره پرستاری در منزل, قیمت پرستار کودک, قیمت خدمات پرستاری در منزل, مراقبت از کودک, مراقبت از کودک, مراقبت کودک, مراقبت و نگهداری از کودک در منزل, مرکز خدمات پرستاری در منزل, مرکز مراقبت پرستاری در منزل, نگهدار کودک, نگهداري از کودک در منزل, نگهداري کودک, نگهداري کودک در منزل, نگهداری از کودک, نگهداری از کودک در تهران, نگهداری از کودک, نگهداری از کودک در منزل, نگهداری کودک در منزل, نگهداری کودک, نگهداری کودک در منزل, هزینه پرستار کودک, هزینه نگهداری کودک در منزل، خدمات شبانه روزی - ویزیت ماما در منزل
"پرستار برای کودک", "پرستار در منزل", "پرستار کودک", "پرستار کودک", "پرستاري در منزل", "پرستاری از کودک", "پرستاری کودک", "تعرفه پرستار کودک", "خدمات پرستاری کودک", "شرکت خدمات پرستاری", "قیمت پرستار کودک", "مراقبت از کودک", "مراقبت از کودک", "نگهدار کودک", "نگهداري کودک", "نگهداری کودک", "هزینه پرستار کودک", [پرستار برای کودک], [پرستار در منزل], [پرستار کودک], [پرستار کودک], [پرستاري در منزل], [پرستاری از کودک], [پرستاری کودک], [تعرفه پرستار کودک], [خدمات پرستاری کودک], [شرکت خدمات پرستاری], [قیمت پرستار کودک], [مراقبت از کودک], [مراقبت از کودک], [نگهدار کودک], [نگهداري کودک], [نگهداری کودک], [هزینه پرستار کودک], پرستار از کودک در منزل, پرستار برای کودک, پرستار برای کودک, پرستار در منزل, پرستار در منزل تهران کودک, پرستار کودک, پرستار کودک پردیس, پرستار کودک تهران, پرستار کودک در منزل, پرستار کودک در منزل تهران, پرستار کودک کرج, پرستار کودک لواسان, پرستار کودک, پرستاري در منزل, پرستاری از کودک, پرستاری از کودک در منزل, پرستاری از کودک, پرستاری کودک, پرستاری کودک در منزل, پرستاری کودک در منزل تهران, تعرفه پرستار کودک, خدمات پرستاری در منزل کرج, خدمات پرستاری کودک, دفتر خدمات نگهداری از کودک در منزل, شرکت خدمات پرستاری, شرکت نگهداری از کودک, شماره پرستاری در منزل, قیمت پرستار کودک, قیمت خدمات پرستاری در منزل, مراقبت از کودک, مراقبت از کودک, مراقبت کودک, مراقبت و نگهداری از کودک در منزل, مرکز خدمات پرستاری در منزل, مرکز مراقبت پرستاری در منزل, نگهدار کودک, نگهداري از کودک در منزل, نگهداري کودک, نگهداري کودک در منزل, نگهداری از کودک, نگهداری از کودک در تهران, نگهداری از کودک, نگهداری از کودک در منزل, نگهداری کودک در منزل, نگهداری کودک, نگهداری کودک در منزل, هزینه پرستار کودک, هزینه نگهداری کودک در منزل

۷ ویژگی ها و وظایف پرستار کودک

که مهمترین آن رابطه صحیح پرستار کودک و والدین می باشد

مرکز خدمات پرستاری سرای آرامش آریا با روشی نوین در منزل با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پرستاری، نگهداری و مراقبت از سالمند، کودک، بیمار و خدمات درمانی در تهران-اعزام پرستار کودک، اعزام پرستار سالمند و اعزام پرستار بیمار در منزل به صورت شبانه روزی(مراقبتی و توانبخشی)

وظایف پرستار کودک به طور خلاصه:

_
 • بازی با کودک
 • تعویض لباس و پوشک کودک
 •  ارائه گزارش روزانه به والدین کودک
 • رسیدگی به امور منزل در صورت درخواست والدین
 • نگهداری و مراقبت از کودک در منزل به صورت ایمن
 • تربیت کودک با روش های مورد نظر والدین و تحت نظر والدین
 • تهیه غذای کودک ( غذای مکمل مثل حریره بادام و سوپ های مخصوص نوزادان)
 • آموزش به کودک و رسیدگی به امور درسی کودک مثل دیکته گفتن ( در صورت درخواست والدین )

7 ویژگی پرستار کودک خوب

_
 • داشتن مهارت مذاکره
 • توانایی ایجاد انگیزه در کودک
 • داشتن مهارت های عشق ورزی
 • توانایی حل اختلافات در بین کودک
 • پرستار کودک و مهارت سرگرم کردن
 • مهارت های ایمنی پرستار کودک خوب
 • وظایف پرستار کودک در برخورد با کودک بیمار
مرکز خدمات پرستاری سرای آرامش آریا با روشی نوین در منزل با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پرستاری، نگهداری و مراقبت از سالمند، کودک، بیمار و خدمات درمانی در تهران-اعزام پرستار کودک، اعزام پرستار سالمند و اعزام پرستار بیمار در منزل به صورت شبانه روزی(مراقبتی و توانبخشی)

شرح کلی ویژگی های یک پرستار کودک خوب:

 • یک پرستار ذاتا از بودن با کودکان لذت می برد. پرستاران اکثر وقت خود را با کودکان می گذرانند و با آن‌ها اوقات خوشی را سپری می‌کنند.
 • یک پرستار کودک عالی مفاهیم بنیادین تربیت کودکان را می‌داند. پرستاران کودک در کار خود تخصص دارند و مسئول فراهم کردن تجارب تربیتی صحیح برای کودکان می‌باشند.
 • یک پرستار کودک عالی حامی کودکان است. پرستاران مایلند کلام و روش تربیتی خود را مطرح کنند ولی در نظر هم دارند که حرف آخر را والدین می‌زنند.
 • یک پرستار کودک خوب باید پرانرژی باشد. پرستاران مسئول درگیر کردن فعالانه کودکان در امور مراقبت کردن هستند و باید برای این کار انرژی بسیاری داشته باشند.
 • از ویژگی‌های یک پرستار کودک خوب صبور بودن است. پرستاران کودک ساعت‌های بیشماری را با بچه‌ها می‌گذرانند و لازم است بدون عصبانی شدن و با صبر روحیات و رفتارهای‌شان را کنترل کند.
 • یک پرستار کودک مراقب امنیت کودکان است. از مسولیت‌های پرستاران هم‌چنین مراقبت از کودکان در برابر خطرات و فراهم کردن امنیت برای آن‌ها می‌باشد.
 • یک پرستار کودک موفق باید مهارت ارتباط را داشته باشد. لازم است هر پرستاری دائما با والدین و فرزندان در ارتباط باشد. مهارت‌های ارتباطی برای یک پرستار بسیار ضروری هستند.
 • پرستار کودک باید انعطاف پذیر باشد. زندگی با کودکان پر از رویدادهای غیر قابل پیش‌بینی است. از این رو پرستاران باید خود را با موقعیتی که با آن روبه رو می‌شوند وفق دهند و انتظار اتفاقات غیر منتظره را نیز داشته باشند.
 • پرستار باید فهمیده باشد. پرستاران کودک تنها مسولیت‌شان نگهداری از دیگران است و دلسوزی و درک افراد از خصوصیت‌های مهمی است که یک پرستار کودک باید داشته باشد.

پرستار کودک مراقب نگهدار

و از همه مهتر ویژگی های یک پرستار کودک خوب:

  • یک پرستار کودک خوب روحیه‌ای تربیتی دارد و مسئول حمایت و تشویق کودکان است. وی باید قادر به پرورش کودکان باشد.
  • یک پرستار خوب باید قابل اعتماد باشد. والدین به پرستار کودک خود اعتماد می‌کنند از این رو پرستاران نیز باید بتوانند به وظایف اساسی خود متعهد باشند.
  • یک پرستار کودک خوب باید احساس مسئولیت داشته باشد. والدین روی پرستاران حساب ویژه‌ای باز می‌کنند و مراقبت از کودکان‌شان را به آن‌ها می‌سپارند و پرستار نیز باید قادر به اثبات صلاحیت خود در مراقبت و تربیت کودکان باشد.
  • یک پرستار کودک باید وفادار باشد. والدین به پرستاران اعتماد می‌کنند تا اصول کاری مورد نظر آن‌ها را برآورده سازند و کار خود را به خوبی انجام دهند .
  • یک پرستار خوب باید محترم باشد. والدین و پرستار همیشه بر تصمیم‌ها و روش‌های نگهداری از کودکان توافق ندارند و اختلاف نظر اجتناب ناپذیر است. از این رو پرستار کودک باید به خواسته‌ی والدین و روش‌های آن‌ها احترام بگذارد و بداند که کودکان باید بر اساس خواسته‌های والدین و روش تربیتی مورد نظر و تایید آن‌ها رشد پیدا کنند.
  • یک پرستار کودک مراقب نگهدار باید توانایی تصمیم گیری داشته باشد. پرستاران در مسئولیت پرورش و سلامت کودکان با والدین شریک‌اند و باید تصمیم‌هایی بگیرند که به نفع کودک باشد.

و در انتهای ویژگی های یک پرستار کودک خوب:

  • پرستار باید منظم باشد. پرستاران مسئولیت‌های بسیاری در طول روز دارند و باید برای کارهای خود برنامه‌ریزی داشته باشند تا مسئولیت‌ها و کارهای خود را به موقع انجام دهند.
  • یک پرستار خوب باید توانایی خود انگیزشی داشته باشد. کسی نیست که دائما کنار شما باشد و بر شانه‌ی شما بزند و بگوید آفرین بر تو و خسته نباشی. پرستاران باید توانایی خود انگیزشی داشته باشند و همیشه کار خود را به نحو احسنت انجام دهند.
  • یک پرستار کودک خوب توانایی مدیریت بحران را دارد. طبیعی است که ممکن است کودک صدمه ببیند و یا دچار اتفاقات غیرمترقبه شده و آسیب ببیند. از این رو پرستار باید بداند که در چنین موقعیت‌های اضطراری چه کار کند.
  • خلاق بودن از دیگر ویژگی‌هایی است که یک پرستار باید داشته باشد. لازم است پرستارها ذهن کودکان را درگیر وظایف خود کنند. هم‌چنین داشتن قدرت تخیل برای یک پرستار ضروری است.
  • یک پرستار کودک باید پویا باشد. وقتی حرف از اصول تربیتی و امنیت و برطرف کردن نیازهای کودکان به میان می‌آید، پرستار باید پویا و فعال باشد و نه انفعالی.
  • یک پرستار کودک خوب نباید هیچ گونه سابقه‌ی کیفری داشته باشد. پرستاران به پرورش کودکان کمک می‌کنند تا افرادی مثبت و شهروندانی وفادار به جامعه باشند. از این رو پرستار کودک الگوی کودکان به شمار می‌رود و به دلیل ماهیت شغلی پرستار نباید سابقه جنایی داشته باشد.
  • یک پرستار خوب باید اخلاقیات عالی داشته باشد. پرستاران به تشکیل دیدگاه کودکان نسبت به جهان و درک درونی آن‌ها از محیط اطرافش کمک می‌کنند. از این رو پرستار باید با چشمانی باز درست و غلط را بشناسد و به صدای وجدان خود گوش دهد.

و در انتهای ویژگی های یک پرستار کودک خوب:

  • یک پرستار کودک واقعا شغل خود را دوست دارد. برای پرستار شدن لازم است به ذات شغل خود عشق بورزید. آن دسته از افرادی که به خاطر نبود شغل مناسب به پرستاری از کودکان روی می‌آورند معمولا افراد موفقی در این حرفه نخواهند بود.
  • یک پرستار خود متعهد است که در زندگی کودکان تغییر مثبت به وجود آورد. پرستاران کودکان را با مراقبت‌های خود تحت تاثیر قرار می‌دهند و باید به اهمیت نقشی که در زندگی کودکان ایفا می‌کنند واقف باشند. پرستاران باید درصدد ایجاد تغییر مثبت در زندگی کودکان باشند.
  درحالی که پرستاران کودک نیز مانند والدین ممکن است برخی روزها انرژی کافی و حوصله نداشته باشند، ولی در کل این ویژگی ها را نمی‌توان در یک پرستار نمونه نادیده گرفت و باید برای چنین پرستاری ارزش بالایی قائل بود.
 • یک پرستار خوب با کودکان به خوبی ارتباط برقرار می‌کند. پرستار باید مهارت برقراری ارتباط با کودک را داشته باشد. پرستاران به طور ذاتی با کودکان ارتباط برقرار می‌کنند.

فرم درخواست پرستار  پرستار برای کودک

  “, “پرستار در منزل”, “پرستار کودک”, “پرستار کودک”, “پرستاري در منزل”, “پرستاری از کودک”, “پرستاری کودک”, “تعرفه پرستار کودک”, “خدمات پرستاری کودک”, “شرکت خدمات پرستاری”, “قیمت پرستار کودک”, .

  “مراقبت از کودک”, “مراقبت از کودک”, “نگهدار کودک”, “نگهداري کودک”, “نگهداری کودک”, “هزینه پرستار کودک”, [پرستار برای کودک], [پرستار در منزل], [پرستار کودک], [پرستار کودک], [پرستاري در منزل], [پرستاری از کودک], [پرستاری کودک].

   [تعرفه پرستار کودک], [خدمات پرستاری کودک], [شرکت خدمات پرستاری], [قیمت پرستار کودک], [مراقبت از کودک], [مراقبت از کودک], [نگهدار کودک], [نگهداري کودک], [نگهداری کودک], [هزینه پرستار کودک], پرستار از کودک در منزل.

  پرستار برای کودک, پرستار برای کودک, پرستار در منزل, پرستار در منزل تهران کودک, پرستار کودک, پرستار کودک پردیس, پرستار کودک تهران, پرستار کودک در منزل, پرستار کودک در منزل تهران, پرستار کودک کرج, پرستار کودک لواسان, پرستار کودک.

  پرستاري در منزل, پرستاری از کودک, پرستاری از کودک در منزل, پرستاری از کودک, پرستاری کودک, پرستاری کودک در منزل, پرستاری کودک در منزل تهران, تعرفه پرستار کودک, خدمات پرستاری در منزل کرج, خدمات پرستاری کودک, دفتر خدمات نگهداری از کودک در منزل.

  شرکت خدمات پرستاری

  شرکت نگهداری از کودک, شماره پرستاری در منزل, قیمت پرستار کودک, قیمت خدمات پرستاری در منزل, مراقبت از کودک, مراقبت از کودک, مراقبت کودک, مراقبت و نگهداری از کودک در منزل, مرکز خدمات پرستاری در منزل.

  مرکز مراقبت پرستاری در منزل, نگهدار کودک, نگهداري از کودک در منزل, نگهداري کودک, نگهداري کودک در منزل, نگهداری از کودک, نگهداری از کودک در تهران, نگهداری از کودک, نگهداری از کودک در منزل, نگهداری کودک در منزل, نگهداری کودک, نگهداری کودک در منزل, هزینه پرستار کودک, هزینه نگهداری کودک در منزل.