زمین خوردن سالمندان

کاهش انعطاف پذیری ، مشکلات تعادلی بیماری : قلبی عروقی ، پارکینسون ، جنون ، مغزی عروقی ، آرتریت ، امراض پا ، کوچک شدن تیروئید ، سرگیجه ، غش ،خستگی ، کاهش جنبش پذیری مفصل ، افت قدرت و استقامت ، افزایش زمان واکنش ، نقص بینایی و مشکل عمومی در قدم زدن ( مثل کاهش ارتفاع گام ) .

زمین خوردن سالمندان


زمین خوردن سالمندان

عوامل کمک کننده به زمین خوردن در افراد مسن

دلایل زمینه ای :

کاهش انعطاف پذیری ، مشکلات تعادلی

بیماری :

قلبی عروقی ، پارکینسون ، جنون ، مغزی عروقی ، آرتریت ، امراض پا ، کوچک شدن تیروئید ، سرگیجه ، غش ،خستگی ، کاهش جنبش پذیری مفصل ، افت قدرت و استقامت ، افزایش زمان واکنش ، نقص بینایی و مشکل عمومی در قدم زدن ( مثل کاهش ارتفاع گام ) .

راهکارهایی برای اجتناب از افتادن در سالمندان

یکی از مهم ترین راهبردها برای کاهش افتادن در بین افراد مسن ، حفظ سبک زندگی فعال به لحاظ جسمانی است . کاهش قدرت ، انعطاف پذیری و استقامت عضلانی و قلبی و عروقی ، همگی به تغییر الگوهای گام برداشتن کمک می کنند و عوامل بالقوه ای برای افتادن هستند . یک برنامه ی آمادگی جسمانی می تواند افت در چنین حوزه هایی را جبران کند . همچنین ، مشخصه هایی همچون تعادل و زمان واکنش را بهبود دهد . به علاوه فرد کهنسالی که به لحاظ جسمانی آماده باشد ، کمتر احتمال دارد بیمار شود و داروهایی نیاز داشته باشد که ممکن است باعث افتادن شوند . یک برنامه ی تمرینی که به طور معنی داری قدرت را افزایش می دهد ، وزن و ترکیب بدن را که برای جابه جایی مؤثر هستند ، ثابت نگه می داد ، و تعادل را بهبود می بخشد . این امر شمار افتادن ها را که در افراد مسن دیده می شود ، کاهش می دهد .

ویدئوی در باره زمین خوردن سالمندان.

بیمارپزشکیسالمندان

آرتریتافت قدرت و استقامتافزایش زمان واکنشامراض پاانعطاف پذیری و استقامت عضلانی و قلبی و عروقیبرنامه ی تمرینیبیماریپارکینسونپرستار برای سالمندپرستار برای سالمندانپرستار در منزلپرستار در منزل تهران سالمندپرستار سالمندپرستار سالمند پردیسپرستار سالمند تهرانپرستار سالمند در منزلپرستار سالمند در منزل تهرانپرستار سالمند کرج. پرستار سالمند لواسانپرستار سالمندانپرستاري در منزلپرستاری از سالمند در منزلپرستاری از سالمندانپرستاری سالمندپرستاری سالمند در منزلپرستاری سالمند در منزل تهرانپرستاری-از-سالمندتعرفه پرستار سالمندجنونخدمات پرستاری در منزل کرج. خدمات پرستاری بیمار کروناخستگیدفتر خدمات نگهداری از سالمند در منزلزمین-خوردن-سالمندانسبک زندگی فعالسرای-سالمندانسرگیجهشرکت خدمات پرستاریشرکت نگهداری از سالمندشماره پرستاری در منزلغشقلبی عروقیقیمت پرستار سالمندقیمت خدمات پرستاری در منزلکاهش انعطاف پذیریکاهش جنبش پذیری مفصلکاهش قدرتکوچک شدن تیروئیدمراقبت از سالمندمراقبت از سالمندانمراقبت سالمند. مراقبت و نگهداری از سالمند در منزلمراقبت_از_سالمندمرکز خدمات پرستاری در منزلمرکز مراقبت پرستاری در منزلمشکلات تعادلیمغزی عروقینقص بینایی و مشکل عمومی در قدم زدن، پرستار از سالمند در منزلنگهدار سالمندنگهداري از سالمند در منزلنگهداري سالمندنگهداري سالمند در منزلنگهداری از سالمندنگهداری از سالمند در تهراننگهداری از سالمندان. نگهداری از سالمندان در منزلنگهداری سالمند در منزلنگهداری سالمنداننگهداری سالمندان در منزلهزینه پرستار سالمندهزینه نگهداری سالمند در منزل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *