ترمیم و پانسمان انواع زخم ها در منزل

📞 تماس با بخش خدمات ترمیم و پانسمان

تلفن مستقیم متخصص پرستاری مامایی: 09190053019

❌فقط و فقط دکمه زیر را لمس کنین و با سایر شماره ها تماس نگیرید.❌


پانسمان و ترمیم انواع زخمها از جمله زخم های دیابتی و یا زخم های بستر و همچنین سوختگی های درجه 1  و 2 به واسطه روشها و پانسمانهای نوین به همراه نظارت پزشک و کارشناسان مامایی و پرستاری با تجربه در زخم ، صورت می پذیرد.

 

ترمیم و پانسمان انواع زخم ها در منزل به روش استریل و بهداشتی توسط کارشناس مامایی و پرستاری کارشناس زخم

ما برای انجام پانسمان زخم خود که مدت زمان زیادی هم نمی برد لازم است از قبل برنامه ریزی کنیم که چه زمانی وقت آزاد داریم که به بیمارستان برویم. و به علاوه زمان طولانی را جهت تعویض پانسمان در بیمارستان گذرانده و وارد  محیطی پر از استرس و فضای ای پرتنش و آلودگی های محیطی خاص را که در بیمارستان وجود دارد می شویم و این همه استرس در زمان و هزینه را فقط جهت تعویض پانسمان صرف می کنیم.

ولی با انتخاب خدمات درمانی سرای آرامش آریا در منزل دیگر لازم به صرف این همه زمان نیست و همه ی مواد و لوازم جهت تعویض پانسمان در اختیار درمان گران پارس می باشد که در منزل شما ترمیم و پانسمان انواع زخم ها در منزل را با روشی کاملا استریل و با پمادها و مواد مخصوص همان زخم انجام می دهد.

مرکز خدمات پرستاری سرای آرامش آریا با روشی نوین در منزل با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه خدمات پرستاری، نگهداری و مراقبت از سالمند، کودک، بیمار و خدمات درمانی در تهران-اعزام پرستار کودک، اعزام پرستار سالمند و اعزام پرستار بیمار در منزل به صورت شبانه روزی(مراقبتی و توانبخشی)

📞 تماس با بخش خدمات ترمیم و پانسمان

تلفن مستقیم متخصص پرستاری مامایی: 09190053019

❌فقط و فقط دکمه زیر را لمس کنین و با سایر شماره ها تماس نگیرید.❌

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *