اعزام مادر باردار به بیمارستان / همراه مادر باردار در بیمارستان

چرا مادر باردار در بیمارستان نیاز به همراه دارند؟

(اعزام به بیمارستان مادر باردار همراه در بیمارستان)

امروزه بیمارستان ها با مشکل کمبود نیروی کار مواجه هستند و لازم است فردی به عنوان همراه در کنار مادر باردار در بیمارستان حضور داشته باشد تا کادر درمانی از جمله کادر پرستاری، مامایی، بهیاری و کمک بهیاری را برای ارائه خدمات همراهی کند.

علاوه بر مسئله خدمت رسانی بهتر به بیمار، شخص بستری شده از لحاظ روحی و جسمی نیازمند حضور یک همراه در کنار خود می باشد. حضور همراه مادر باردار در بیمارستان باعث پذیرش راحت تر و بهتر بیمارستان و شرایط پیش آمده توسط مادر باردار می شود.

با حضور همراه مادر باردار در انجام امور شخصی دچار مشکل نمی شود و همیشه فردی جهت کمک به ایشان حضور دارد که دلسوزانه و با روحیه شاد و روی گشاده، بیمار را همراهی می کند.

همچنین در صورت بروز مشکل در وضعیت درمانی و سلامتی مادر باردار، مراتب را به کادر درمانی پرستاری بیمارستان جهت رسیدگی به بیمار اطلاع میدهد . همراه مادر باردارمی تواند با روحیه دادن به مادر باردار، هم صحبت شدن، خواندن کتاب، کمک به مادر بارداربرای قدم زدن در محیط بیمارستان ( در صورت اجازه پزشک معالج و داشتن شرایط مناسب) و کمک به مادر بارداردر انجام امور شخصی باعث شود که تحمل درد برای مادر باردارراحت تر باشد و دوران بستری در بیمارستان را با کمترین استرس ، خستگی و نارحتی و با آرامش خیال طی کند.

📞 تماس با بخش انتقال مادر باردار به بیمارستان 

تلفن مستقیم متخصصمامایی پرستاری: 09190053019

❌فقط و فقط دکمه زیر را لمس کنین و با سایر شماره ها تماس نگیرید.❌

چگونه همراه مادر باردار استخدام کنیم؟

یکی از مشکلاتی که افراد بستری در بیمارستان و خانواده های آنان با آن درگیرند، مسئله همراه بودن با بیمار در طول مدت بستری است  و از آنجایی که بستگان بیمار به دلیل مشکلات و مسائل مختلف امکان حضور دائمی و مستمر بر بالین بیمار را ندارند، استخدام همراه مادر باردار در بیمارستان را به شما پیشنهاد می کنیم.

از طرفی حضور در بیمارستان به عنوان همراه تجربه ایست که شاید هیچ یک از ما آن را نداشته باشیم، همچنین نتوانیم بیمار را به طرزی شایسته در انجام امور همراهی کنیم ، همراه مادر باردار می تواند به نحوی شایسته مادر باردار ما را همراهی کند.

همچنین در صورتی که بستری شدن مادر باردار در بیمارستان طولانی مدت شود، حضور بستگان در بیمارستان هم برای خود بستگان ( با توجه به اینکه امروزه اکثراً شاغل هستند و یا درگیر مسائل و نیازهای مربوط به فرزندان خود هستند و با توجه به مسیرهای طولانی و ترافیک طاقت فرسا به خصوص در کلانشهر تهران) مشکلاتی را به وجود می آورد و هم احساس مزاحم و یا سربار بودن را به مادر باردار منتقل می کند.

در نتیجه با افت شرایط روحی و روانی بیمار، درمان هر چه سریعتر و بهتر را به تعویق می افتد حضور فردی کارکرده و با سابقه و متعهد در این زمینه در کنار بیمار، می تواند باعث شود بیمار این دوران را با روحیه خوب طی کند و داشتن احساس امنیت و آرامش در تسریع روند بهبودی وی تأثیر به سزایی خواهد داشت.

در ضمن اطرافیان و بستگان بیمار بستری در بیمارستان با ارتباط مستقیم با همراه بیمار در بیمارستان، در جریان وضعیت بیمار خود قرار گرفته و در صورت ضرورت و نیاز در اسرع وقت در بیمارستان حضور خواهند یافت.

از اینرو مرکز پرستاری توان پرستار با داشتن بیش از 15 سال سابقه در این زمینه و با کادری مجرب و متعهد متشکل از مراقب عادی، نگهدار و پرستاران آماده ارائه خدمات (اعزام به بیمارستان مادر باردار و همراه در بیمارستان) بصورت روزانه، شبانه و شبانه روزی در کلیه بیمارستانهای تهران می باشد.

 

📞 تماس با بخش انتقال مادر باردار به بیمارستان 

تلفن مستقیم متخصصمامایی پرستاری: 09190053019

❌فقط و فقط دکمه زیر را لمس کنین و با سایر شماره ها تماس نگیرید.❌

📞 تماس با بخش انتقال مادر باردار به بیمارستان 

تلفن مستقیم متخصصمامایی پرستاری: 09190053019

❌فقط و فقط دکمه زیر را لمس کنین و با سایر شماره ها تماس نگیرید.❌

دفتر خدمات نگهداری از سالمند در منزل، پرستاری از سالمند، پرستاری از سالمندان، نگهداري از سالمند در منزل، نگهداری از سالمندان در منزل، نگهداری از سالمند، نگهداری از سالمندان، نگهداری از سالمند در تهران، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل.

 شرکت نگهداری از سالمند، پرستاری سالمند، مرکز مراقبت پرستاری در منزل، مرکز خدمات پرستاری در منزل، پرستار در منزل تهران سالمند، شماره پرستاری در منزل، پرستار سالمند در منزل تهران، پرستاری سالمند در منزل تهران.

 پرستاري در منزل، خدمات پرستاری سالمند، نگهداری سالمندان در منزل، نگهداری سالمند در منزل، نگهداري سالمند، پرستاری سالمند در منزل، پرستاری از سالمند در منزل، مراقبت از سالمند، مراقبت از سالمندان، خدمات پرستاری در منزل کرج.

هزینه نگهداری سالمند در منزل، قیمت خدمات پرستاری در منزل، پرستار سالمند کرج، پرستار سالمند تهران، پرستار سالمند پردیس، پرستار سالمند لواسان، پرستار سالمند، پرستار سالمندان، پرستار در منزل.

نگهداري سالمند در منزل، نگهداری سالمندان، پرستار سالمند در منزل، پرستار از سالمند در منزل، پرستار برای سالمند، پرستار برای سالمندان، شرکت خدمات پرستاری.