اعزام پرستار سالمند در منزل (خدمات نگهداری و مراقبتی)

پرستار سالمند در منزل (خدمات نگهداری و مراقبتی)اعزام پرستار سالمند در منزل خدمات نگهداری و مراقبتی

پس از تماس با اپراتور و تشریح وضعیت بالینی بیمار یا سالمند خود و پس بررسی نهایی کارشناس فنی ، با توجه به شرایط موجود و روحی و جسمی بیمار و سالمند متناسب با آن نیرو به منزل اعزام می شود.

در خواست خود را از طریق فرم ذیل یا اپراتور می توانید انجام دهید.

اعزام پرستار سالمند در منزل خدمات نگهداری و مراقبتی

تکمیل فرم اعزام پرستار و مراقب به منزل


  امروزه با وجود گرفتاری ها و مشکلات کنونی زندگی، برای بسیاری از ما توان رسیدگی و مراقبت های لازم از سالمندان عزیز در منزل وجود ندارد.

  پیدا کردن شخص و یا مجموعه ای که بتواند کمکی باشد در این زمینه خود نیز مشکل مضاعفی است .

  شرکت سرای آرامش آریا با تجربه ای بیش از 15 سال و دیدی متفاوت و کارکنانی با تجربه توانسته است خدمات نوینی را در زمینه ی پرستاری و مراقبت از سالمند در منزل ارائه نماید.

  وظیفه اصلی هر پرستار، مراقب و نگهدار سالمند در ابتدا ایجاد ارتباط عاطفی با سالمند می باشد. که با شناخت درست و صحیح از نیاز های عاطفی و جسمانی سالمند، خدماتی را که بر اساس آموزش ها و تجربیات گذشته دارا می باشد را به نحو احسن انجام می دهد.

  تعریف سالمندی
  افراد بالای ۶۰ سال که نیاز به همراهی و کمک در امور جاری زندگی، پزشکی و داروئی دارند مطابق تعریف سازمان بهداشت جهانی “WHO” سالمند گفته می شود. که با بالا رفتن سن، نیاز های آنها متفاوت و به تبعیت آن، رسیدگی و توانبخشی به آنها متفاوت خواهد بود.

  با توجه به شرایط کنونی، جامعه ما رو به افزایش آمار سالمندی می رود، که لازمه این امر داشتن نیرو های آموزش دیده و متبهر برای گذراندن مابقی عمر این عزیزان در نهایت آرامش، شادابی و آسودگی است.

  اعزام پرستار سالمند در منزل خدمات نگهداری و مراقبتی

  Hello World …

  وظایف پرستار سالمند در منزل

  پرستار سالمند بصورت کلی وظیفه نگهداری، مراقبت و انجام امور شخصی سالمند در منزل را به عهده دارد. پرستاران سالمند به چند دسته: مراقب و نگهدار، بهیار طبقه‌بندی می ‌شوند که با توجه به شرایط جسمانی سالمند می‌توانند به وی خدمات ارائه کنند. بطور مثال اگر پدر و مادر عزیز شما به لحاظ جسمانی در سلامت هستند و صرفا برای انجام امور شخصی و منزل خود نیاز به کمک و همراهی دارند، مراقب سالمند به خوبی از عهده انجام چنین اموری برخواهد آمد. اما گاها سالمند در منزل مشکلات فیزیکی دارد که نیازمند مراقبت‌های پرستاری در منزل است. در اینصورت نیاز به یک بهیار و یا پرستار در منزل بوده تا امور درمانی و پزشکی ایشان را در خانه به انجام رساند.

  اعزام پرستار سالمند در منزل خدمات نگهداری و مراقبتی

  ۱- ایجاد ارتباط عاطفی با سالمند به گونه ای که وی بتواند پرستار خود را به عنوان یکی از نزدیک ترین و دلسوز ترین فرد خود بپذیرد.

  ۲- انجام امور جاری و عادی منزل سالمند اعم از: نظافت، امور بهداشتی، آماده نمودن غذا و تغذیه سالمند مطابق با برنامه های رژیم غذایی و دستورات پزشکی.

  ۳- رسیدگی به سالمند از نظر داروئی و توجه به وضعیت جسمانی و روند درمان بیماری سالمند.

  ۴- نظافت شخصی روزانه که شامل استحمام مرتب، تعویض لباس و … می باشد.

  ۵- تهیه دفترچه گزارش از روند وضعیت بالینی سالمند به منظور ارائه به پزشک و رسیدگی به سالمند که شامل فشار خون، میزان تزریق انسولین، زمان مصرف دارو، تغذیه سالم و… میباشد.

  ۶- شناخت نسبی از دارو های سالمند.

  ۷- آشنایی با مراکز امدادی نظیر اورژانس که در صورت نیاز فوری توان اطلاع رسانی با مراکز مربوطه را دارا میباشند.

  ۸- داشتن شرایط روحی و جسمی و توان صبر و حوصله فراوان در زمینه کار با سالمند به تایید مسئول فنی شرکت.

  ۹- توان مدیریت و ایجاد رابطه صمیمانه با اعضای خانواده سالمند و پذیرایی از آنان در زمان حضور در منزل.

  ۱۰- داشتن عدم سوء پیشینه به تایید مراجع ذیصلاح.

  اعزام پرستار سالمند در منزل خدمات نگهداری و مراقبتی

  • 15 سال سابقه کار
  • پرستاران آموزش دیده
  • خدمات با کیفیت
  • خدمات پرستاری ساعتی، روزانه و شبانه روزی
  • کمترین تعرفه ها متناسب با بودجه شما
  • پشتیبانی 24 ساعته و 7روز هفته
  • تجربه و تعهد

  دفتر خدمات نگهداری از سالمند در منزل، پرستاری از سالمند، پرستاری از سالمندان، نگهداري از سالمند در منزل، نگهداری از سالمندان در منزل، نگهداری از سالمند، نگهداری از سالمندان، نگهداری از سالمند در تهران، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل.

   شرکت نگهداری از سالمند، پرستاری سالمند، مرکز مراقبت پرستاری در منزل، مرکز خدمات پرستاری در منزل، پرستار در منزل تهران سالمند، شماره پرستاری در منزل، پرستار سالمند در منزل تهران، پرستاری سالمند در منزل تهران.

   پرستاري در منزل، خدمات پرستاری سالمند، نگهداری سالمندان در منزل، نگهداری سالمند در منزل، نگهداري سالمند، پرستاری سالمند در منزل، پرستاری از سالمند در منزل، مراقبت از سالمند، مراقبت از سالمندان، خدمات پرستاری در منزل کرج.

  هزینه نگهداری سالمند در منزل، قیمت خدمات پرستاری در منزل، پرستار سالمند کرج، پرستار سالمند تهران، پرستار سالمند پردیس، پرستار سالمند لواسان، پرستار سالمند، پرستار سالمندان، پرستار در منزل.

  نگهداري سالمند در منزل، نگهداری سالمندان، پرستار سالمند در منزل، پرستار از سالمند در منزل، پرستار برای سالمند، پرستار برای سالمندان، شرکت خدمات پرستاری.